O nás

Deloris od roku 2021

Vysoko kvalitné ubytovacie a stravovacie služby.

Penzión Deloris ponúka ubytovanie s dôrazom na kvalitu priamo v srdci historického mesta Trenčín. Pre návštevníkov Trenčína sme ideálnym miestom na ubytovanie a posedenie v príjemnej reštaurácii či vinárni. Vďaka svojmu umiestneniu neďaleko historického centra sme ideálnou základňou pre turistov na spoznávanie kultúrnych pamiatok mesta a okolia.

Ponúkame Vám ubytovanie v moderne vybavených izbách a počas Vašej návštevy sa o Vás postará špičkový personál. Či už u nás strávite romantický víkend alebo sa zastavíte na chutný obed v našej reštaurácii, sme miestom, kde zažijete neopakovateľné chvíle. Penzión Deloris je tiež ideálny pre firemné večierky, oslavy a akcie pre každú príležitosť.

Príďte nás navštíviť, tešíme sa na Vás.

12
IZIEB
29
LÔŽOK
10
ZAMESTNANCOV
1000
SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV
Náš penzión sa nachádza v krásnom prostredí s výhľadom na Trenčiansky hrad.

ČO PONÚKAME

Okrem komfortného ubytovania nájdete u nás znamenitú domácu kuchyňu, kde pre Vás pripravujeme pravé miestne špeciality. V ponuke našej kaviarne nájdete espresso, caffe latte, ľadová káva  ale aj freshe a limonády z vlčích sirupov. Sadnite si na jednu z našich terás v príjemnom prostredí a vychutnajte si skvelé nápoje z našej ponuky. Tešíme sa na Vašu návštevu.

NAŠE ŠPECIALITY

Penzión Deloris je jediné miesto v Trenčíne kde môžete ochutnať exkluzívnu výberovú kávu od Lucie Bílej. Výnimočná chuť tejto kávy v príjemnom prostredí našej kaviarne je dokonalá kombinácia, ktorú musíte skúsiť aj Vy.

Už aj u nás v bistre môžete kúpiť 5% CBD (kanabidiol) kvapky od spoločnosti ELIXOR, ktorá pestuje rastliny na Slovensku a vyrába tieto oleje vo vynikajúcej kvalite. Príďte a presvedčte sa sami.

3D prehliadka